Slide background

1840 metais 24 proc. pasaulio gyventojų dirbo žemės ūkyje, 2011 metais – mažiau nei 1 proc. 2000 m. statistinis aukščiausios grandies vadovas praleisdavo 2 valandas tikrindamas el. paštą, 2014 vadovai tam skiria vidutiniškai 16 darbo valandų. 1960 labiausiai vertinama specialybė – inžinieriai, nuo 2000 m. sąrašo viršūnėje – vadybininkai.

Keista, ar ne? Juk būtent inžinierių dėka žiūrime TV, kalbame mobiliais telefonais, būtent jie sukurdami “Apollo” įgyvendino didžiąją žmonijos svajonę nuskirsti į kosmosą! Apollo skrydžio istorijos svarbą įrodo faktas, kad Neilo Amtrongo sakinys „Tai - mažas žingsnelis žmogui, bet didelis šuolis žmonijai“ yra tarp daugiausiai kartų cituotų frazių pasaulio istorijoje. Mums labai sunku įvertinti tiek pasaulyje apskritai, tiek siauresnėje jo dalyje - ekonomikoje - vykstančius procesus ir paaiškinti,kodėl atsiranda ir nyksta ekonomikos sektoriai, vyksta permainos įmonėse ir organizacijose.

Pastarąjį šimtmetį, o gal ir kelis pasaulio lyderiai formuodavosi bibliotekose. Bet dabar matome, kad šiais itin sparčiai besikeičiančiais laikais išstudijuoti literatūrą ir aprašytus pavyzdžius nepakanka.

Todėl PROFADIENIS siūlo patyriminį profesijos ar specializacijos pažinimą išgyvenant įmonių darbuotojų patiriamas situacijas, sprendžiant jiems tenkančias užduotis, įsigilinant į jiems aktualius klausimus, kartu ieškant atsakymų...

PROFADIENYJE su jumis dalinisis patirtimi garsių tarpautinių kompanijų vadovai.

Be to, susipažinsite ir dirbsite kartu su dar 17-os aukštųjų mokyklų studentais.

Kas dar? Išgirsite konsultatų ir mentorių patarimus, kaip sumedžioti savo sėkmę.

Dar – mes padėsime jums įsivertinti jūsų lyderystės, darbo komandoje gebėjimus.

Ir dar - tikrai nevengsime diskusijų, žaidimų ir prizų.


Renginio programa