Slide background

1840 metais 24 proc. pasaulio gyventojų dirbo žemės ūkyje, 2011 metais – mažiau nei 1 proc. 2000 m. statistinis aukščiausios grandies vadovas praleisdavo 2 valandas tikrindamas el. paštą, 2014 vadovai tam skiria vidutiniškai 16 darbo valandų. 1960 labiausiai vertinama specialybė – inžinieriai, nuo 2000 m. sąrašo viršūnėje – vadybininkai.

Keista, ar ne? Juk būtent inžinierių dėka žiūrime TV, kalbame mobiliais telefonais, būtent jie sukurdami “Apollo” įgyvendino didžiąją žmonijos svajonę nuskirsti į kosmosą! Apollo skrydžio istorijos svarbą įrodo faktas, kad Neilo Amtrongo sakinys „Tai - mažas žingsnelis žmogui, bet didelis šuolis žmonijai“ yra tarp daugiausiai kartų cituotų frazių pasaulio istorijoje. Mums labai sunku įvertinti tiek pasaulyje apskritai, tiek siauresnėje jo dalyje - ekonomikoje - vykstančius procesus ir paaiškinti,kodėl atsiranda ir nyksta ekonomikos sektoriai, vyksta permainos įmonėse ir organizacijose.

Pastarąjį šimtmetį, o gal ir kelis pasaulio lyderiai formuodavosi bibliotekose. Bet dabar matome, kad šiais itin sparčiai besikeičiančiais laikais išstudijuoti literatūrą ir aprašytus pavyzdžius nepakanka.

Todėl PROFADIENIS siūlo patyriminį profesijos ar specializacijos pažinimą išgyvenant praktines situacijas kartu su aukštųjų mokyklų ekspertais, sprendžiant jų parengtas užduotis, kartu ieškant atsakymų...

PROFADIENYJE su jumis dalinisis patirtimi Vilniaus, Vilniaus Gedimino technikos, Kauno technologijų, Mykolo Romerio, Vytauto Didžiojo ir ISM universitetų atstovai.

Be to, susipažinsite ir dirbsite kartu su kitų Lietuvos mokyklų ir gimnazijų vyresniųjų klasių mokiniais.

Dar – mes padėsime jums įsivertinti jūsų lyderystės, darbo komandoje gebėjimus.

Ir dar - tikrai nevengsime diskusijų, žaidimų ir prizų.