Slide background

Vidutiniškai žmogus per savo gyvenimą darbe praleidžia 90.360 ar net daugiau valandų. Daugelio mūsų produktyvumas yra didžiausias nuo aštuonių iki penkių - tai paros dalis, kurią leidžiame darbe. Deja, tik 20% žmonių mėgsta savo darbą. Įdomi veikla yra didelis gyvenimo džiaugsmas. Ji padeda išlaisvinti idėjas ir suteikia galimybę pajusti pasitenkinimą tuo, kiek įstabių dalykų galite sukurti.

Tačiau PROFADIENIO akiratyje yra ne darbo paieška. Net ne mėgstamo darbo paieška. Mums įdomiausia tai, kas slypi už skirtingų veiklų pavadinimų, ką ir kaip žmonės kuria skirtingose sektoriuose. Juk negali net pradėti ieškoti įdomaus ir labiausiai tinkamo tau darbo, jei nežinai, ką slepia organizacijų pavadinimai...


PROFADIENIUI svarbus žmogus ir jo santykis su įmone, darbuotojas ir jo santykis su darbo aplinka. PROFADIENIS tiki, kad tai yra labiausiai intriguojantis dalykas, padedantis rasti sau vietą profesiniame gyvenime. Todėl PROFADIENIS kviečia visus, kurie norine tik „baigti mokslus“ , bet ir dega smalsumu išbandyti save skirtinguose verslo bei veiklos sektoriuose, atvykti ir padaryti tai vienos dienos renginio metu.

Noras sužinoti, atrasti ir patirti - kaip tik tai bus priežastis, atvesianti jus į PROFADIENĮ. Žmogus pats nusprendžia, kiek ilgai nori griaužti morkas, o kada laikas paragauti rambutano.

partneriai